Aktualności
Audyt deklaracji DEK-I-0. Dlaczego warto?
two people filling tax forms, helping each other.

Zapraszamy do obejrzenia -> wywiadu z Maciejem Garwolińskim odnośnie usługi Audytu deklaracji związanych z wpłatami na PFRON.

Na podstawie vouchera, oferujemy bezpłatny audyt ostatnich 12 miesięcy, dzięki któremu nasi klienci dowiadują się: jak poprawnie ustalać dane do deklaracji, jak poprawnie wypełniać deklarację, ustalamy poprawne kwoty wpłat na PFRON, ustalamy możliwość zwrotu nadpłaconych kwot we wpłatach na PFRON i wskazujemy możliwe do osiągnięcia kierunki działań w celu redukcji kosztów PFRON w zgodzie z polityką społeczną RP i UE

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz uzyskać voucher na Audyt deklaracji DEK-I-0.

 

 

powrót do listy artykułów

Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2014,1182). Administratorem danych jest Soroban Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 13A, 01-014 Warszawa. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu zbierane są w celu opracowania i udzielenia odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do podanych przez siebie danych oraz prawo do ich poprawiania.