BNI

Zamieniamy kontakty na kontrakty…

Prowadzisz własny biznes? Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób pozyskać klientów?

BNI to profesjonalna organizacja rekomendacji biznesowych, zrzeszająca tylko rzetelnych przedsiębiorców. Kiedyś nazywaliśmy to pocztą pantoflową a dziś to bardzo dobrze przemyślane narzędzie biznesowe do pozyskiwania nowych klientów, którzy już są zdecydowani aby skorzystać z Twoich usług. W ten sposób od 2006 roku, członkowie polskiego BNI rozwijają swoje firmy rekomendując się nawzajem do swoich klientów, znajomych, przyjaciół lub rodziny. Organizacji zaufało już 2 279 przedsiębiorców w Polsce, przekazując sobie rekomendacje warte 477 milionów złotych (dane za 2018 r.).

Jako SOROBAN jesteśmy częścią tej społeczności, rozwijając z powodzeniem naszą firmę. BNI pozwoliło nam zwiększyć obroty o 78% i zatrudnienie z 13 pracowników do 28 w ciągu pierwszych 21 miesięcy członkostwa. Co ważne – nadal rośniemy!

Dowiedz się więcej o BNI Polska, zadzwoń lub napisz do nas. Zaprosimy Cię na spotkanie grupy BNI PLUS gdzie będziesz miał okazję wyrobić sobie własną opinię o tym, co możesz zyskać, należąc do organizacji.

http://www.bnipolska.pl

Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2014,1182). Administratorem danych jest Soroban Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 13A, 01-014 Warszawa. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu zbierane są w celu opracowania i udzielenia odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do podanych przez siebie danych oraz prawo do ich poprawiania.